88-133 אינפי 2 סמסטר ב' תשעח - תיכוניסטים

מתוך Math-Wiki
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

אינפי 2 - דף ראשי

סגל הקורס:

מרצה: פרופ' בועז צבאן.

מתרגלות: ניקול בלשוב ורחל גרינפלד.

הודעות

העמוד הראשון של המבחן: מצורף בזאת העמוד הראשון של המבחן. מומלץ מאד (!) לכל תלמיד לקרוא עמוד זה בעיון ולהבין את ההנחיות, כדי לחסוך זמן במבחן ויותר מזה, לחסוך טעויות שעלולות לעלות ביוקר. העמוד נמצא כאן.

בהמשך לתרגול החזרה, הגדרה מדויקת של אינטגרביליות בקרן נמצאת בתחילת פרק 15 בסיכומי ההרצאות.

טבלת ציוני תרגילי בית ידניים.

קובץ ציוני XI, ניתן לערער עד יום ראשון 19/08

מי שביצע את מטלות הקריאה וטרם הצהיר על כך, יכול להגיש את הצהרתו דרך המייל (אל ניקול או רחל). אי הגשת ההצהרה עלולה למנוע קבלת ציון בקורס!

חומר עזר ומטלות קריאה

הקשר בין סוגי האינטגרלים הלא אמיתיים: סידור של הנושא.

מטלת קריאה ראשונה בקורס: קבוצת קנטור - קבוצה אפסית שאינה בת מניה. המטלה נמצאת בפרק בעל שם תואם, בתקציר הקורס. המטלה היא לקרוא ולהשלים לעצמכם את ההוכחות הנדרשות. עם סיום המטלה, יש לדווח למתרגלים, שירשמו לעצמם שהשלמתם את המטלה.

משפט לבג: כיון שלא זכיתי ללמד משפט זה (המשפט היפה ביותר בקורס אולי), ליתר בטחון מחשש שהמרצים המחליפים לא היו ברורים בשל סגנון שונה, מצורפת הוכחה מסודרת לכל המעוניין. תודה לגילעד על הכנת הוכחה זו לתועלת כולם.

דוגמאות והערות להרצאות: מובאים בזאת קישורים ל קובץ דוגמאות להרצאה ו קובץ הוכחות להעשרה. הקבצים מכילים דוגמאות ודוגמאות נגדיות לסעיפים נבחרים בהרצאות, וכן הערות הבהרה שונות, לעיון עצמי לכל המעוניין להבין את החומר טוב יותר. מומלץ לקרוא לפחות את קובץ הדוגמאות, וכל מי שיכול לקרוא גם את הקובץ השני, לפחות בחלקו, רק ירויח. הקובץ נכתב על ידי גלעד רטי, בהדרכת המרצה. אם מישהו מוצא שגיאות, או אי בהירויות, נא להודיע לגלעד.

תקציר הרצאות מפורט: הכי טוב לקרוא כל הזמן מהקישור הזה, כיון שהתקציר מעודכן ומשופר כמעט מדי שבוע. אחרי כל שיעור, ולפני השיעור הבא, מאד מומלץ לקרוא וליישר בראש מה שנלמד בהרצאה הקודמת, וכך להגיע מוכנים להרצאה הבאה. לעתים יש בתקציר דגשים מועילים שלא הספקנו לכסות בהרצאה, ולכן גם מי שלא מספיק לעבור עליו בעיון, מומלץ שיעבור לפחות באופן שטחי.

מערך תרגול 25/04

מערך תרגול 2/05 (שמו לב: הקובץ מכיל תרגילים שדילגתי עליהם ביתה)

מערך תרגול 9/05

מערך תרגול 16/05 שאלות 1-2 המשך מערך תרגול

מערך תרגול 30/05

מערך תרגול 6/06

מערך תרגול 13/06

מערך תרגול 20/06 שימו לב, תרגילים על טורי טיילור נמצאים בסוף של מערך התרגול הקודם

מידע כללי

חובות הקורס כוללות, בנוסף ללימוד ההרצאות, מטלות קריאה ושיעורי תרגול. מטלות הקריאה הן חלק מחומר ההרצאה, שיילמד על ידי קריאה עצמית.

הציון בקורס יתחלק בצורה הבאה: 80% ציון מבחן, 10% ציון במערכת התרגילים XI, ו 10% ציון בתרגילים להגשה ידנית. בנוסף, תנאי הכרחי לקבלת ציוני התרגיל הוא הצהרה על ביצוע מטלות הקריאה.

תרגילי בית

הגשת המטלות: את המטלות הידניות יש להגיש בשיעור התרגול, ביום רביעי שלאחר פרסום התרגיל. את המטלות הממוחשבות יש להגיש באופן ממוחשב עד שבוע מיום העלאת המטלה, בחצות. לא יינתנו דחיות למועדי ההגשה. תרגילים שלא יוגשו בזמן, גם מסיבה מוצדקת, ייחשבו כתרגילים עם ציון אפס, אולם בשקלול הציון יכנסו כ-80% מהציונים הטובים ביותר.

מטלות להגשה בכתב

מטלות תרגול ממוחשבות XI: בקישור. בכל שבוע יתפרסם תרגיל ביום רביעי.

מערכת ה Xi תהיה פתוחה להגשות עד הבחינה.