שיחה:עמוד ראשי

מתוך Math-Wiki
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

הפנייה ישירה מהעמוד הראשי לדפי התרגילים והשאלות-תשובות

אני חושב שיהיה הרבה יותר נוח אם העמוד הראשי יפנה ישירות לדפי שאלות ותשובות ולדפי תרגילים, במקום הפנייה לדף ביניים. לדוגמה:

בדידה לתיכוניסטים

שאלות ותשובות

תרגילים

אור שחף 12:09, 20 ביולי 2010 (UTC)


אתה צודק, וככה זה היה עד עכשיו. העניין הוא שהפעם יש שני קורסים פעילים במקביל, וכאשר נתחיל להוסיף הודעות לא נוכל לעשות את זה בדף אחד. ולכן יהיו חייבים להכנס לעמוד השני. כרגע אני מוסיף את הקישור ואני אתמודד עם עניין ההודעות כאשר נגיע אליו (אולי אני אשאיר את ההודעה האחרונה בחוץ ואת הקודמות בפנים או משהו. --ארז שיינר 21:55, 20 ביולי 2010 (UTC)

תודה רבה חברים.

השינויים החדשים באתר

  • אני חושב שעדיף להשאיר את דפי השאלות-תשובות כדפי תוכן, ובדפי השיחה שלהם הצעות לשיפורים (למשל, הצעה, שתכתב בדף השיחה, לא להציג את תוכן העיניינים של דף התוכן בעזרת הוספת __NOTOC__ למקור הדף). כדי להציג לשונית '+' בדף תוכן משתמשים ב-__NEWSECTIONLINK__.
  • כדאי להדגיש בתבנית:הוראות שמעכשיו כותבים שאלות חדשות בסוף הדף ולא בתחילתו. אולי כדאי גם להוסיף הערה כזו מתחת לכותרת "שאלות", כך: <!-- הערה --> (כבר קיים משהו דומה בלינארית 1 לתיכוניסטים תש"ע - שאלות ותשובות ובבדידה לתיכוניסטים תש"ע - שאלות ותשובות:
<!-------------------------[שאלות חדשות יש לכתוב בראש הדף, לא בסופו. נא לא לכתוב מתחת לקו זה]-------------------------> )

תודה על ההערות

  • מהו היתרון בכך שההודעות יהיו בדף תוכן? מבחינתינו יש יתרון בלהרגיל סטודנטים לעולם לא לכתוב בדף תוכן. הצעות שיפורים יכולות להכתב בדף המשוב.
  • כן אתה צודק. בגדול העדפתי שזה יהיה בתחילת הדף, אבל כפתור ה+ מוסיף בסוף. יש דרך לגרום לו להוסיף בהתחלה?
  • אני אוסיף את הקישור הזה במקומות המתאימים.

תודה רבה.

למה לכתוב בדף השיחה ולא בדף התוכן??
כי שאלות הן מטבען שיחה, ואילו תוכן צריך להיות דבר יותר יציב מטבעו. ארז שיינר 00:24, 4 בספטמבר 2010 (IDT)
אבל בעמוד השאלות והתשובות, השאלות והתשובות הן הן התוכן. אם הן תהיינה בדף השיחה, אז מה יהיה בדף התוכן?
תסתכל על הקורסים של סמסטר א' ותבין איך זה הולך להיות מעכשיו.


עד כמה שאני יודע, אין דרך קיימת לגרום ללשונית + להוסיף בתחילת פסקה (אפשר לשנות חלק מהתוכנית שבשרת כך שתעשה את זה, אבל אני מניח שלכם אין רקע בתכנות, ולי אין גישה לשרת). אתה יכול לבדוק בויקיפדיה:דלפק יעוץ (עדיף שתדגיש שאתה רוצה את זה עבור אתר אחר, לא ויקיפדיה), ואם אי אפשר אולי תוכל ליצור בוט שיעשה את זה. אור שחף, שיחה, 20:42, 4 בספטמבר 2010 (IDT)
למה אתה מניח דברים כאלה? מי עשה את הפלוס/מינוסים המגניבים? :) זה לא שאלה של יכולת אלה של כדאיות ההשקעה רק בשביל שההודעות יתחילו למעלה...

פונק' מרוכבות

לדעתי צריך להוסיף מרשימת קורסים כלליים קישור לדף הקורס, כמו בשאר הקורסים. לא הצלחתי להוסיף בעצמי... גל.


האתר הזה קשור דווקא לבר אילן או שיש גם קורסים של אוניברסיטאות אחרות?

אריק1111 18:48, 26 באוגוסט 2012 (IDT)

רק בר אילן. אור שחףשיחה 11:06, 28 באוגוסט 2012 (IDT)
נראה לי כדאי להבהיר את זה בדף הראשי עבור מי שמגיע דרך google ולא דרך המתרגל/מרצה שלו.אריק1111 23:40, 4 בספטמבר 2012 (IDT)

הנחיות למרצים ולמתרגלים

לא כדאי להעביר פרק זה לתחתית העמוד, או לדף נפרד? בכל זאת, רוב המשתמשים באתר הם סטודנטים, ולדעתי הדבר הראשון שצריך להיות נגיש הוא אתרי הקורסים וחומרי העזר (ובפרט צריכים להיות בעמוד לפני הנחיות יצירת הדפים באתר)?

ניסיתי לשחק עם העיצוב, מה דעתך? --ארז שיינר
כבר הרבה יותר טוב ונוח :)

הזמן בויקי

נראה כי יש איזו בעיה עם הזמן בויקי, הן בחתימה והן בהצגת הנתונים, שכנראה נובעת מהגדרת זמן שונה של האתר. למשל, אני מפרסם את התגובה הזו עכשיו, 17/7/2015 בשעה 12:00, אך בהיסטוריית העריכות של הדף וגם בחתימה בסוף הפוסט יהיה כתוב שפרסמתי אותה ב-9:00, שלוש שעות אחורה. האם מנהלי האתר יחשבו על פתרון, או שבאתר זה נחייה שלוש שעות אחורה? Mike (שיחה) 09:00, 17 ביולי 2015 (UTC)